.

Komplexní firemní řešení a poradenství v oboru IT

Poradenství - komplexní firemní řešení. Naše firma poskytuje poradenství v oboru IT nejen běžným uživatelům v domácnosti, ale také v podnikatelském segmentu trhu. Obracejí se na nás firmy s žádosti o návrh řešení, vyhodnocení situací, možností obměny, vylepšení nebo optimalizace jejich IT infrastruktury. Proto je tady pro Vás naše společnost s dlouholetými zkušenostmi. U většiny našich obchodních partnerů se jedná o dlouhodobou spolupráci. Za tuto dobu se upevnila důvěra a obchodní vazby, které v mnoha případech přispěly k lepší a rychlejší komunikaci a konečnému řešení vzniklých situací. Soustředíme se na dlouhodobou spolupráci z důvodu mnoha faktorů. Známe dané prostředí IT, máme přehled o tom, co a jak v dané firmě funguje, co se od toho očekává, jaká jsou daná úskalí, a tím dokážeme rychleji reagovat na dané potíže. 

Zastáváme názor, že pokud má komplexní poradenství fungovat, je zapotřebí oboustranné důvěry. Často pracujeme s citlivými daty, kdy ručíme za to, že nedojde k jejich ztrátě a dodržujeme mlčenlivost. Často ovládáme jejich přístupy na nejrůznější místa ve světě internetu a bez oboustranné důvěry by to nebylo možné. V momentě, kdy je to takto správně nastavené, jsme tu, abychom pracovali s jakoukoliv myšlenkou v oblasti IT našeho klienta a dále ji rozvíjeli a modelovali tak, aby zákazník došel k závěru, že je vše dle jeho představ. Často nám k tomu pomáhají letité zkušenosti, které jsme získali právě tím, že jsme se s obdobnými komplikacemi za ty roky již nejednou setkali.
Dokážeme poradit v oblasti implementovaného software včetně případného zaškolení. Navrhneme kompletní strategii rozvoje IT v domácnostech nebo ve firmách od prvního počítače až po serverové technologie a zabezpečené sítě. Konzultujeme plánování investic do rozvoje výpočetní techniky a pomáháme navigovat směr, kterým se při investicích v odvětví IT ubírat.
Závěrem naše doporučení... Pokud si s něčím nejste jistí nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás!!!! Sdělte nám Váš problém, myšlenku, vizi, požadavek nebo přání a my Vám poradíme. Přesvědčíme Vás, že s tím umíme pracovat a mít vstřícný přístup. Budeme se těšit na setkání s Vámi při řešení něčeho nového v oboru IT. 

Pokud si s něčím nejste jistí nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás!!!! Sdělte nám Váš problém, myšlenku, vizi, požadavek nebo přání a my Vám poradíme 

.