.

Servisní služby výpočetní techniky

Jednou ze stěžejních činností naší firmy je servis a oprava výpočetní techniky. Zaměřujeme se na servis všech renomovaných značek ze světa IT, jako například HP, Acer, Asus, Sony, Lenovo, Dell, MSI, Gigabyte, AMD, Intel, Epson, Canon, OKI, XEROX a mnoho jiných.

Servisní činnost provádíme buď v zázemí naší firmy nebo, pokud to povaha servisu dovolí, přímo u zákazníka na firmě či v domácnosti. Snažíme se reagovat na požadavky zákazníků v co možná nejkratším termínu, aby bylo brzy vše opět v pořádku a sloužilo klientům tak jak má. Někdy se může stát, že oprava či servis, je dlouhodobějšího charakteru a pak se nabízí možnost zápůjčky náhradního zařízení dle individuální potřeby klienta.
Pokud je potřeba, jsme schopni techniku si k servisu vyzvednout a odvézt. Po přijetí zařízení provedeme diagnostiku, která určí příčinu závady a navrhneme řešení opravy, které Vám předložíme společně s cenovým rozpočtem na realizaci.
Po schválení ze strany klienta a dohodnutí termínu vyhotovení opravy se snažíme, abychom vše předali nejpozději v dohodnutý termín nebo i dříve a v tomto případě je to bonus pro zákazníka. Opravené zboží jsme schopni opět dovézt na místo určení, zapojit a nakonfigurovat.


Není možné vypsat zde všechny činnosti a rozsah servisních prací. Rozmanitost řešení komplikací v IT je tak široká a individuální, že každý zásah je specifický. Pokud máte jakékoliv potíže s výpočetní technikou, nejlepším a nejrychlejším řešením je kontaktovat nás a danou situaci s námi konzultovat. Na dalším postupu se domluvíme a budeme se snažit o co nejrychlejší řešení.

Servis tiskáren, multifunkčních tiskáren, kancelářských kopírek, plotrů - ve většině případů řešíme servis u nás na firmě s výjimkou velkých kancelářských kopírek, kam posíláme technika přímo na místo, kde se kopírka nachází. Nejčastější jsou opravy podavačů papírů, dráhy papíru, skenovacích jednotek, válců či vadných tonerových kazet. Provádíme rovněž kompletní profylaxi a seřízení strojů, včetně jejich konfigurace a otestování. V případě potřeby jsme schopni zapůjčit náhradní tiskárnu a to na nezbytně nutnou dobu, kdy bude Vaše zařízení u nás na servisu. Samozřejmostí je možnost dodání a výměna spotřebních materiálů do tiskáren jako jsou tonerové kazety, inkoustové cartridge nebo fotoválce a jiné. Také dodáváme vhodné kancelářské papíry, ať už do tiskáren nebo do plotrů.

Servis kancelářských počítačů a notebooků - závady na počítači či notebooku mohou mít mnoho příčin. Může jít o hardware problém, ale klidně i software problém. Pokud se jedná o problém s komponenty zařízení jako je grafická karta, paměťové moduly, CPU procesory, základní desky nebo optické mechaniky, je vždy potřeba udělat diagnostiku a zjistit příčinu závady. Disponujeme moderní technologií pro diagnostiku závad a díky mnohaleté praxi v oboru máme bohaté zkušenosti s řešením a odstraněním závad. Veškerá činnost servisu hardware probíhá u nás. Zařízení je možno dovézt k nám nebo si ho můžeme vyzvednout a následně opravené opět dovézt. U notebooků se často řeší potíže spojené s rozlitím tekutiny do notebooku, poškození LCD panelu, nefunkční nabíjení nebo baterie či vadná klávesnice. Všechny tyto úkony a mnoho jiných jsou pro nás běžnou pracovní rutinou. Vždy se snažíme vše konzultovat s klientem, popsat mu zjištěnou situaci, navrhnout řešení a cenu za opravu. Pokud má servis více možností a variant, představíme je zákazníkovi a doporučíme tu nejvhodnější. V případě servisní činnosti na programovém vybavení IT (software) se může tento zásah řešit přímo u klienta na firmě nebo v domácnosti. Někdy bývá nezbytně nutné řešit potíže přímo u zákazníka, v návaznosti na připojení počítače a propojení specifických programů s ostatními zařízeními. Mezi nejčastější zásahy patří instalace a konfigurace operačních systémů, ovladačů HW, instalace a implementace specifických programů pro různé obory podnikání. Dále například odvirování počítačových jednotek a PC sítí, zasíťování tiskáren a kopírek nebo velmi častý požadavek klientů na zálohování a archivaci firemních dat.

Servisní činnost provádíme buď v zázemí naší firmy nebo, pokud to povaha servisu dovolí, přímo u zákazníka na firmě či v domácnosti. Pokud máte jakékoliv potíže s výpočetní technikou, nejlepším a nejrychlejším řešením je kontaktovat nás a danou situaci s námi konzultovat..