KDO JSME

Toto je náš příběh


Naše firma vznikla v roce 2003 s cílem prosadit se na trhu prodejem stolních počítačů, notebooků, tiskáren, kopírek a v podstatě všeho, co zahrnují moderní informační technologie. Samozřejmostí bylo prioritou poskytnout pro tyto produkty kvalitní, rychlý servis a technickou podporu, která je v dnešní době tak potřebná pro bezproblémový chod technologií v provozu. Provádíme záruční i pozáruční servis na všechny značky počítačů, notebooků, tiskáren i ostatních periferií. 

S postupem času jsme se začali zaměřovat dále na výstavbu strukturované kabeláže, počítačových sítí, datových rozvaděčů a serverové technologie, čímž jsme doplnili a ucelili hlavní portfolio nabízených produktů a poskytovaných služeb, na které se chceme primárně zaměřovat. Hlavním cílem je služba, která bude poskytnuta našim zákazníkům v co nejkratším čase s ohledem na maximální kvalitu. Naši klienti jsou nejen z řad firem a podnikatelů, ale také domácností, škol, či studentů. Orientujeme se v nejrůznějších oborových prostředích IT infrastruktury jako je školství, zdravotnictví, sociální služby, grafická a reklamní studia, účetní kanceláře, strojírenství, potravinářský průmysl apod. Jednotlivé zkušenosti jsme nasbírali praxí, po mnoho let zajišťování fungujících počítačů, serverů a programů v jednotlivých odvětvích.

V současné době působíme nejen na Prostějovském a Olomouckém trhu, ale významné zákazníky máme i z jiných měst jako Praha, Ostrava, Havířov, Brno. Ke každému zákazníkovi chceme a také přistupujeme individuálně, s myšlenkou poskytnout co nejvhodnější řešení k jeho požadavkům na základě zjištěných informací ze strany klienta. Jelikož nám často klienti volají pod tlakem, díky nefunkčním počítačům, či ztrátě důležitých dat a navíc jsou často i v časové indispozici, klademe velký důraz na vstřícný, přátelský a profesionální přístup. Rozebíráme se zákazníky do všech detailů daný problém a snažíme se najít nejrozumnější a nejrychlejší řešení, aby mohli opět fungovat v plném rozsahu a komfortu, na jaký byli zvyklí. Jsme schopni dočasně zapůjčit náhradní technologie, dokud nedořešíme opravu či výměnu jejich vlastních zařízení. Jsme připraveni udělat maximum pro spokojenost našich zákazníků, které se nám vrátí v podobě dlouhodobých obchodních partnerství a spolupráce.

V případě zájmu zákazníka jsme schopni poskytnout referenční zakázky z řad našich spokojených zákazníků. Věříme, že právě Vy najdete cestu k našim produktům a službám a budete maximálně spokojeni, jak s cenou, tak i s rychlostí dodacích lhůt a přátelským přístupem.
 


Roman Kaštyl - majitel firmy
Roman Kaštyl - majitel firmy