.

Prodej Hardware & Software

Počítače a notebooky - prodáváme značkové sestavy kancelářských počítačů a notebooky nejrůznějších značek jako je HP, ACER, Dell, ASUS apod. Tyto hotové sestavy vždy představují neměnnou danou konfiguraci, která nemusí pro danou práci vždy přesně splňovat individuální požadavky zákazníků. Proto sestavujeme PC sestavy "na míru" dle daných požadavků klienta. Na tyto konkrétní požadavky se zaměřujeme tak, aby vše vyhovovalo co nejvíce daným účelům s možností případného rozšíření nebo upgrade hardware. Výhodou individuálně nakonfigurované sestavy je libovolná volba jednotlivých prvků, která ušetří nejen finance, ale je promyšlená i pro další možný upgrade.
Sestavujeme nejen multimediální počítače pro domácnosti a studenty, ale i kancelářské a firemní počítače, které splňují nejnáročnější požadavky výrobních odvětví, ekonomických systémů, nejrůznějších strojů např. CNC, řezací plotry, velkoplošné UV tiskárny apod. Další možnou variantou jsou sestavy herních počítačů, které vyžadují výběr a sladění těch nejvíce výkonných komponent. Všechny sestavy dodáváme zahořené, otestované a nainstalované, včetně operačního systému, případně jiného software. Veškeré sestavy Vám samozřejmě dovezeme, zapojíme, předvedeme, případně na místě doinstalujeme periferie, jako tiskárny, kopírky, skenery, dataprojektory atd.
V současné době se neustále zvyšuje poptávka prodeje notebooků. Prodáváme notebooky všech značek, velikostí a nejrůznějších konfigurací. V dnešní době je na trhu nepřeberné množství sestav notebooků a je potřeba vybrat ten nejvhodnější model pro potřeby klientů. Proto s nimi komunikujeme o jejich záměru využití. Musí splňovat nejen výkonnostní parametry, ale také pohodlnost klienta při jeho transportu. Tím je třeba navrhnout vhodnou velikost a doplňkové periferie, dokovací stanice a mnoho dalších komponent. Pokud potřebujete, poradíme Vám, jak správně s notebookem zacházet a jak s ním pracovat. Stejně jako počítače, tak i notebooky umožňují případný upgrade některých komponent, jako jsou pevné SSD disky, RAM paměti nebo baterie. Naše firma tyto úkony běžně provádí. 

Hardware a periferie - mezi další komoditu prodeje patří hardware do stolních počítačů a notebooků. Jedná se o prodej PC case (skříní), napájecích zdrojů, základních desek, RAM modulů, CPU Intel nebo AMD, rychlých SSD HDD disků, grafických karet, optických mechanik atd. Výčet všech hardware prvků je opravdu široký. Každá komponenta musí být kompatibilní se zařízením, do kterého ji chcete doplnit nebo vyměnit a od toho jsme tu my, abychom Vám poradili a doporučili, která je vhodná, kompatibilní a bude spolehlivě fungovat s ostatním připojeným hardware. Další prodej se týče periferií, kam se řadí monitory, klávesnice, bezdrátové nebo drátové myši, tiskárny, kopírky, plotry, dataprojektory, audiosystémy, skenery, apod. To vše jsme schopni dodat, dovézt, nainstalovat a nakonfigurovat. Na vše poskytujeme záruční i pozáruční servis v plném rozsahu. 

Software - v dnešní době není vůbec snadné orientovat se v licenční politice jednotlivých programů. Počítač nebo notebook by měl být opatřen operačním systémem (běžně Windows nebo Linux). Dále je nezbytně nutné provedení zabezpečení počítačů, notebooků, mobilních telefonů a sítí antivirovým programem. V tomto směru spolupracujeme s firmou ESET. Naše firma prodává a implementuje mnoho druhů software, jako například MS Office, grafické programy Adobe nebo Corel, specializované programy pro zdravotnictví, pekárny, pohřebnictví, stavebnictví a jiné obory. Poradíme Vám, jak správně licencovat jednotlivé programy, jaká je legislativa a případně provedeme software audit a navrhneme vhodné řešení na doplnění licencí. Každý program Vám nainstalujeme a nastavíme tak, aby vyhovoval nejen Vašim individuálním potřebám, ale také Vaší PC síti a ostatním zařízením. Dodávky všech PC, notebooků, hardware komponent nebo periferií a software jsou řešeny v co nejkratším termínu. Aktuální skladové zásoby a ceny jsme schopni zákazníkům obratem sdělit a požadované zboží, které u nás není skladem, případně objednat a co nejdříve dodat. Pokud máte jakékoliv požadavky nebo dotazy, využijte náš kontaktní formulář..